Yükleniyor...

Medikal Sektörde Devrimsel Çözümler...

Metratıp Medikal Gereçler Ltd. Şti.

METRATIP Medikal Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1993 yılında Hasan Çınaral ve Ahmet Kuşçu tarafından kurulmuştur.

Kurucular uzun yıllar boyunca çeşitli tıbbi cihaz firmalarında teknik servis hizmetlerinde çalışarak Radyolojik ve Kardiyolojik görüntüleme sistemlerinde büyük deneyim kazanmışlardır.

METRATIP Limited Şirketi, ilk yıllarında, kurucularının deneyimini esas alarak, görüntüleme sistemlerinin satış ve servislerini yapmış, daha sonra faaliyet alanını radyoloji, kardiyoloji, dermatoloji ve hastane ilaç ve tıbbi malzeme yönetim sistemleriyle genişletmiştir. Halen ABD, İsveç, İsviçre, Almanya ve İtalya 'dan çeşitli üretici firmaların Türkiye ve çevresindeki ülkelerde satış ve servis temsilciliklerini yürütmektedir.

METRATIP, ilke olarak, dünyada kullanılmakta olan, ancak henüz ülkemize getirilmemiş yenilikleri takip etmekte ve bunların ülkemiz tıp dünyasına kazandırılmasında öncü rolü üstlenmektedir.

Hizmetlerimiz

Hastane eczaneleri, depoları ve kliniklerinde ilâç ve tıbbi malzemelerin depolanmaları, orderların alınması, malzemelerin hazırlanması, envanter takibi konularında ücretsiz analiz, projelendirme ve danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Sattığımız tüm ürünlerin tam kapasiteyle kullanımlarını sağlamak üzere eğitimli teknik servis kadromuzla, yurtiçinde ve yurt dışında, kurulum, kullanıcı eğitimleri, plânlı periyodik bakımlar ve onarım hizmetlerimizle daima yanınızdayız.

Hastane/İlaç Otomasyonu

Hastanelerde klinik/servis, eczane ve depo bölümlerinde ilâç ve tıbbi sarf malzemelerinin klinik ve lojistik yönetimini otomatik olarak sağlayan, en gelişmiş yazılım ve robotik donanım ürünleri.

Ecza Depoları Ürün Depolama ve Dağıtım Otomasyonu

Ecza depolarında daha fazla ürün depolanmasını, gelen siparişlere uygun olarak daha hızlı, hatasız ve ekonomik olarak ürün dağıtımını sağlayan otomasyon sistemleri.

Otomatik Kontrast Madde Enjektör Sistemleri

Radyoloji ve kardiyoloji bölümlerinde kullanılan CT, MRI, Anjiyo sistemleri için en yeni teknolojileri içeren Otomatik Kontrast Madde Enjektör cihazları.

Portatif Kriyoterapi Cihazı

İsviçre malı, çok küçük boyutlu, kartuşlu, son derece etkin, pratik Kriyoterapi üniteleri.

Diğer Tıbbi Ürünler

Vücut içerisinde kullanılan görüntüleme cihazları için mercek buğulanmasını önleyici solüsyon, hastane personelini korumak üzere kullanılan ampul kırıcı, bistüri ucu otomatik çıkartma aracı ve benzeri ürünler.