Elektronik Etiketleme Sistemi

Anasayfa Hizmetler

Elektronik Etiketleme Sistemi

Elektronik Etiketleme Sistemi

Maliyeti Azaltın

Manuel etiketlemede kullanılan kağıt etiketlerin yada pvc etiketlerin sürekli değişmesi gerekmektedir. Etiket üzerinde ki bilgileri değiştirmek için yeni etiketler bastırmak ve elle değiştirmeden doğan zaman kayıpları gibi durumlarda  bunun için istihdam edilen personel sayısı minimize edilebilir.  Düşük enerji tüketimi sayesinde güncelleme sayısına bağlı olarak ortalama 3 ila 5 yıl pil ömrüne sahiptir.

Zamandan Kazanın

E-ink (elektronik mürekkep) teknolojisi ile üretilmiş olan dijital etiketler , beyaz zemine sahiptir ve kağıt görünümüne sahiptir. Akıllı telefonlardan Bluetooth 4.0 teknolojisi üzerinden gönderilen bilgiler beyaz kağıda kalemle yazılmış gibi işlenir.  Ürün adı, miad bilgisi gibi bilgiler  anında dijital etiketlerde gösterilir. Tekrar güncellenene kadar , enerji harcamadan o şekilde kalır.

Güvenlik

Elektronik raf etiketi ürünü 2.4 ghz frekans bağlantısı ile çalışır. Kontrol sistemi ve etiketler arasında kablosuz olarak radyo frekansları üzerinden gerçekleştirilen veri alışverişi güvenli iletişim protokolleri ile kullanır ve bilgilerin diğer kişi ve kuruluşların eline geçebilmesini engeller. dijital fiyat etiketi ürünü, sayısı ne olursa olsun kolayca kontrol edilebilir. Sistem, Yazılımsal ve donanımsal açıdan, dünya standartlarında güvenilir protokollere sahiptir.

Kurulumu açısından dijital fiyat etiketi son derece basittir. Sistemde, projelendirme yapılırken gereksinimlere ve İhtiyaçlara uygun biçimde karşılanır. Firmanın kurumsal kimliğini yansıtacak nitelikteki tasarımlar kolayca sağlanabilir.

Çalışma Prensibi