Menü Kapat

METRATIP Medikal Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
1993 yılında Hasan Çınaral ve Ahmet Kuşçu tarafından kurulmuştur.

Hakkımızda

Kurucular uzun yıllar boyunca çeşitli tıbbi cihaz firmalarında teknik servis hizmetlerinde çalışarak Radyolojik ve Kardiyolojik görüntüleme sistemlerinde büyük deneyim kazanmışlardır. 

METRATIP Limited Şirketi, ilk yıllarında, kurucularının deneyimini esas alarak, görüntüleme sistemlerinin satış ve servislerini yapmış, daha sonra faaliyet alanını radyoloji, kardiyoloji, dermatoloji ve hastane ilaç ve tıbbi malzeme yönetim sistemleriyle genişletmiştir. Halen ABD, İsveç, İsviçre, Almanya ve İtalya ‘dan çeşitli üretici firmaların Türkiye ve çevresindeki ülkelerde satış ve servis temsilciliklerini yürütmektedir. 

METRATIP, ilke olarak, dünyada kullanılmakta olan, ancak henüz ülkemize getirilmemiş yenilikleri takip etmekte ve bunların ülkemiz tıp dünyasına kazandırılmasında öncü rolü üstlenmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Hastane eczaneleri, depoları ve kliniklerinde ilâç ve tıbbi malzemelerin depolanmaları, orderların alınması, malzemelerin hazırlanması, envanter takibi konularında ücretsiz analiz, projelendirme ve danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Sattığımız tüm ürünlerin tam kapasiteyle kullanımlarını sağlamak üzere eğitimli teknik servis kadromuzla, yurtiçinde ve yurt dışında, kurulum, kullanıcı eğitimleri, plânlı periyodik bakımlar ve onarım hizmetlerimizle daima yanınızdayız.